wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Ochrona przed owadami » Spray MAX na komary i kleszcze BROS, 30% DEET, 90ml
Spray MAX na komary i kleszcze BROS, 30% DEET, 90mlSpray MAX na komary i kleszcze BROS, 30% DEET, 90ml
Spray MAX na komary i kleszcze BROS, 30% DEET, 90mlSpray MAX na komary i kleszcze BROS, 30% DEET, 90ml

Spray MAX na komary i kleszcze BROS, 30% DEET, 90ml

Koszt wysyłki: od 14,90 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier (na terenie Polski) - koszt zależny od wagi i gabarytów - 17,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 14,90 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena brutto: 9,15 zł

Cena netto: 8,47 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu

alt



 


Aerozol skutecznie odstrasza komary - nawet tropikalne (do 8h), kleszcze (do 5h) i meszki (do 7h).
 
Wskazania: spray odstraszający komary,kleszcze i meszki.
 
Sposób użycia:
 
przed użyciem wstrząsnąć. Miejsce narażone na ukąszenia oraz odzież, spryskać z odległości 15 cm. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować.
 
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
 
Składniki: zawiera substancję czynną N, N-dietylo-m-toluamid (DEET 30% (30g/100g), citriodol 0,01%.
 
 
 

Czym jest DEET?

 

DEET to organiczny związek chemiczny stosowany jako środek odstraszający owady. DEET został opracowany przez amerykańskich naukowców przede wszystkim na użytek armii amerykańskiej w celu ochrony żołnierzy przed tropikalnymi insektami przenoszącymi śmiertelne choroby. DEET jako substancja odstraszająca owady wytwarza niezwykle nieprzyjemny zapach wokół powierzchni chronionej środkami z jej zawartością.

Liczne badania prowadzone przede wszystkim w latach 90-tych oraz na początku XXI wieku jednoznacznie wskazują DEET jako najbardziej skuteczną metodę ochrony przed insektami ze wszystkich dopuszczonych do powszechnego użytku. Substancja ta jest niegroźna dla zdrowia człowieka.


 
Środki ostrożności:

działa drażniąco na oczy. Skrajnie łatwo palny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Działa szkodliwie na organizmy wodne, może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Unikać zanieczyszczenia oczu. Nie nanosić na dłonie dzieci. Nie wdychać par produktu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. 
 
Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem.
Klienci zakupili także
Apteczka Taktyczna z Wyposażeniem AT-1 czarna

Apteczka Taktyczna z Wyposażeniem AT-1 czarna

69,00 zł brutto63,89 zł netto
Apteczka Pierwszej Pomocy TM-7 z Wyposażeniem CZERWONA

Apteczka Pierwszej Pomocy TM-7 z Wyposażeniem CZERWONA

229,00 zł199,00 zł brutto161,79 zł netto
Pozostałe produkty z kategorii
Spray na odzież BROS, 20% DEET, 90ml

Spray na odzież BROS, 20% DEET, 90ml

7,49 zł brutto6,94 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu